Maviler İnşaat

K

KURUMSAL

1986 yılında Rıza Mavi tarafından kurulan ve 1997 yılında kurumsallaşarak adını Maviler İnşaat Ltd. Şti. olarak değiştiren firmamız, faaliyetlerine inşaat alanında kazandığı başarılarını büyüterek devam etmektedir.

 

Dünyanın ve Türkiye'nin göz bebeği Antalya'da değişik semt ve mevkilerde konut ve iş merkezi inşaatlarına devam eden firmamız bulundukları bölgelerde değişik konsept uygulamalarıyla ticari hayatın ve sosyal yaşamın gelişmesine büyük katkıda bulunmaktadır.

 

Firmamız kaliteden ödün vermeden, önceden olduğu gibi gelecekte de inşaat sektöründe insan güvenliği, sağlığı ve konforu ön planda olmak kaydıyla hizmet vermek ve dalının öncü kuruluşları arasında yer almak ilkesiyle çalışmaya devam edecektir.

Akdeniz’in incisi  Antalya’nın Kepezbaşı  mevkiinde bulunan  Kepturpark, şehir merkezine 5 km. Konyaaltı plajına 7 km. uzaklıktadır. Muhteşem bir çam ormanı içerisinde konumlanmış olan tesisimiz şık ve sıcak ambiansı ile, konaklama, özel organizasyonlarınız, kokteyl ve kır düğünleriniz için bahçe ve kapalı salon, çocuk oyun alanları, havuz, kahvaltı, yürüyüş parkurları, maç keyfi ve otopark hizmetiyle sizleri bekliyor..

Merkez:
Çağlayan Mh. Lara Cd. No:309/2

Muratpaşa - ANTALYA


Şube:
Yeşilbayır Mahallesi Akdeniz Bulvarı No: 8

Döşemealtı - ANTALYA

0-242 251 05 69

info@maviler.com.tr