Maviler İnşaat

Proje Hakkında

Konum

Galeri

AVLU MARE - GÜZELOBA

Avlu Mare, Antalya’nın falezlerinin üzerinde sahil boyunca uzanan Lara Caddesine çok yakın mesafedeki, toplam 5500 mt2 alana sahip ve bunun 1000 mt2’si yeşil alan olarak düşünülmüş 2 blok 24 daireden oluşan modern bir konfor anlayışıyla planlanmış özel bir projedir.

 

Antalya’nın doğusundaki en seçkin semtlerden olan Güzeloba’da yer alan Avlu Mare, şehrin içinde ama kendine özel imkanlarıyla ailenizle mutlu ve huzurlu anılar biriktirebileceğiniz eşsiz seçenekler sunmaktadır. Yatırım değeri yüksek bu bölge içerisinde, şehrin tüm imkanlarına sahip olacaksınız.

Avlu Mare, merkezi yeri itibariyle falezlerin üzerinden deniz manzarasına çok yakın bir bölgededir. Bölgedeki bir çok yapı çok yüksek olmayan katlardan oluşan yatay bir mimariye sahiptir. Antalya’nın kesintisiz en uzun bisiklet ve yürüyüş yoluna da yürüyüş mesafesindedir.

Bu projede lüks bir standart...

SİTE ÖZELLİKLERİ

Avlu Mare sitesinin genel özellikleri arasında şehir yaşamının vazgeçilmez unsuru fitness ve en önemlisi kapalı bir otoparkının olmasıdır. Antalya sıcaklarının serinleten site özelliklerinden olan yüzme havuzu, harika bir peyzaj alanının çevrelediği iki blok arasında yer almaktadır. Tüm sitenin enerji gereksinimi için yeterli jeneratörleriyle ve kapalı devre kamera sistemleriyle kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Sizin ve ailenizin unutulmaz anları için...

DAİRE ÖZELLİKLERİ

Avlu Mare’de bir ailenin isteyebileceği rahat ve ferah alanların işlevsellikle buluştuğu tasarım detayları bulunmaktadır. Böylece ailenizin büyüklüğüne göre tercihlerinizi yönlendirerek size en uygun eve sahip olabilirsiniz...

 

8 Adet 3+1, 16 Adet 2+1 daireden oluşan Avlu Mare’de, bahçe ve çatı dubleksleriyle size en uygun yaşam alanlarını oluşturabilmek için; modern tasarım teknikleriyle alan kullanımını en üst seviyeye çıkardık

Dairelerin tümünde dikkat çeken özellikleri ise; yerden ısıtma, kombi sistemi, doğal gaz, akıllı ev sistemi, klima, ankastre mutfak ve her kata ulaşabilen asansör sistemi şeklinde sıralanabilir.

Avlu Mare projemizin kataloğunu görüntülemek için ikona tıklayınız. Projemizle ilgili detaylı bilgi ve satış hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

KONUM

Avlu Mare’de olmak, iyi bir konumda olmak demek...

 

Çevresinde tüm olanaklara yürüyüş mesafesinde olan Avlu Mare; eğlence merkezleri, kaliteli restoranlar, alışveriş merkezleri, kolej ve okullar, sağlık poliklinikleri, şehir parkı, ibadethane ve  şehrin ana arter toplum taşıma sitemine çok yakın konumdadır.

Mesafeler

Denize uzaklık (Falez üstü)

400 mt

Hava Limanı

11,3 km

Borsa Semt Polikliniği

5,4 km

Otogar

19,3 km

TerraCity AVM

4,1 Km

Lara Plajı

7,1 km

Migros

1,3 Km

Kundu Oteller Bölgesi

10,3 km

Kaleiçi / Yatlimanı

14,4 km

Side

74,1 km

Düden Kıyı Şelalesi

1 km

Alanya

135 km

GALERİ

KAT PLANLARI

TÜM PROJELER

Merkez:
Çağlayan Mh. Lara Cd. No:309/2

Muratpaşa - ANTALYA


Şube:
Yeşilbayır Mahallesi Akdeniz Bulvarı No: 8

Döşemealtı - ANTALYA

0-242 251 05 69

info@maviler.com.tr